Biz Kimiz?

5 yılı aşkın “Yangın Söndürme-Algılama Ürün ve Sistemleri” sektöründe profesyonel olarak faaliyet gösteren Son Mühendislik, Türkiye’nin köklü, güvenilir kurum ve şirketlerine hizmet vermektedir. 2004 yılında resmi olarak Son Mühendislik Yangın Sistemleri Eğitim Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ünvanıyla kurulmuştur. Yangın söndürme ve algılama hizmetleri alanında tecrübeli 4 yüksek mühendis, 5 idari personel, 31 uzman teknik saha personeli ile tüm Türkiye’ye profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Misyon
Yangının çıkmasını önleyen veya çıkan yangınları anında algılayan ve söndürebilen sistemlerin yapısını ve yaratacağı faydaları hedef kitlesine anlatarak bilgilendirmek ve bu faydaları yaratacak projelerin hayata geçirilmesi için şirket ilkeleri ve temel değerleri doğrultusunda hizmet vermek.

Vizyon
Yangın sistemleri konusunda nitelik, hız ve güven kavramları ile birlikte müşteri memnuniyetini daima üst seviyelerde tutarak faaliyet alanlarında lider bir kuruluş olarak kalitesiyle sektöre yön vermek.

Farklı Yanlarımız
• Son Mühendislik, uluslararası yangın ve güvenlik standartlarında UL, FM, ULC, VDS, LPC onaylı ürünler tedarik etmektedir.
• Son Mühendislik, AR-GE çalışmaları yaparak yangın ve yangın sistemleri sektöründe ihtiyaçlara yönelik butik projeler geliştirmektedir.
• Son Mühendislik, yangın söndürme-algılama ürün ve sistemlerinde, malzeme temini, projelendirme ve müşavirlik konularında dünyanın en ciddi kuralları olarak bilinen Amerikan NFPA ( National Fire Protection Association) normlarına uygun özel projeler hazırlayarak montaj ve uygulamasını yapmaktadır.
• Son Mühendislik, modern dolum istasyonu ile her türlü yangın söndürme cihazının imalatını, dolum, bakım ve test işlemlerini gerçekleştirmektedir.